Czas oczekiwania (czas realizacji + czas dostawy) na zamówienie, czyli czas po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się z czasu potrzebnego nam na przygotowanie i wydrukowanie zamówienia oraz czasu potrzebnego poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Czas dostawy dla zamówień dostarczanych przez pocztę to 2 dni robocze dla przesyłek priorytetowych oraz 4 dni dla przesyłek ekonomicznych, a w wypadku przesyłek dostarczanych kurierem i paczkomatem to zwykle 24 godziny od nadania. W obu wypadkach czas potrzebny na doręczenie przesyłki obejmuje dni robocze z wyłączeniem wszystkich sobót, niedziel i dni ustawowo wolnych od pracy. Czas realizacji zamówienia to czas, który upłynie od przyjęcia przez nas zamówienia do wysłania paczki ze sklepu. Szacunkowy termin to dwa dni, chociaż większość zamówień jest wysyłanych do 24 godzin roboczych od wpłynięcia środków na nasze konto.

Tak, istnieje możliwość wysłania paczki na terenie Unii Europejskiej. w przypadku takiego zamówienia wysyłamy przesyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej. Jeśli chcesz wysłać przesyłkę za granicę, prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Nie, nie ma możliwości zwrotu towaru. Nadruk wykonywany jest po złożeniu zamówienia, a produktem jest usługa nadruku wybranego wzoru, o czym informujemy na karcie każdego produktu. W czasie składania zamówienia potwierdzacie Państwo fakt, że prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje poprzez zatwierdzenie checkboxa: „Przyjąłem/am do wiadomości, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w których przedmiotem świadczenia jest produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Wszystkie produkty w naszym sklepie są produkowane na zlecenie klienta według wybranego przez niego nadruku po złożeniu zamówienia, a więc prawo do odstąpienia umowy nie przysługuje„. Dodatkowo stosowna informacja jest również umieszczona na górze strony w czasie składania zamówienia.

Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy ustawodawca zawarł w art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Według przepisu prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy – ten ustęp ma zastosowanie głównie do usług. Kluczowa jest tutaj kwestia poinformowania konsumenta o tym, że rozpoczęcie i wykonanie usługi będzie skutkowało utratą prawa odstąpienia od umowy i uzyskania jego wyraźnej zgody na rozpoczęcie wykonania świadczenia. Ze względu na to, że uzyskanie takiej zgody musi udowodnić przedsiębiorca, musi być ona wyrażona bezpośrednio przez klienta (na przykład za pomocą formularza),

Nasze nadruki przygotowujemy z jakością wydruku DTG (digital to garment) na nowoczesnej maszynie Kornit Breeze, która wielokrotnie przewyższa jakością i trwałością druku na koszulce maszyny produkowane z przerabianych drukarek biurowych, nie wspominając o maszynach produkowanych w Chinach.

W przeważającej większości na polskim rynku są wykorzystywane słabe i nietrwałe technologie nadruku. My, dbając o zadowolenie klienta i jakość wykonanej przez nas pracy zainwestowaliśmy w rozwiązania najwyższej klasy.

W oparciu o technologię NeoPigment jesteśmy w stanie w przygotowanych przez nas nadrukach odwzorować niespotykanie szeroką paletę kolorów, uwzględniając dowolny materiał oraz poziom szczegółowości. Za każdym razem możemy być pewni doskonałych wyników procesu nadruku.

Używane podczas nadruku tusze na bazie wody – NeoPigment są wolne od metali ciężkich, formaldehydu i alkilofenoloetoksylanów (APE), dzięki czemu są bezpieczne, nietoksyczne i w 100% ulegają biodegradacji. Ponadto skrócenie procesu przygotowania nadruku stawia wykorzystywaną przez nas technologię jako najbardziej ekologiczne rozwiązanie druku na rynku. Technologia NeoPigment spełnia najwyższe światowe standardy – Oeko-Tex 100 – bezpieczeństwo nanoszenia nadruku na odzieży dla niemowląt, Global Organic Textiles (GOTS-3V), Residues Standard List (RSL) oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Chemików i Kolorystów Tekstylnych.