Jakość nadruków na produktach

Nadruki na produktach zostały wykonane z jakością wydruku DTG (digital to garment) na nowoczesnej maszynie Kornit Breeze, która wielokrotnie przewyższa jakością i trwałością druku maszyny produkowane z przerabianych drukarek biurowych, nie wspominając o maszynach produkowanych w Chinach, które w przeważającej większości są wykorzystywane na polskim rynku. W oparciu o technologię NeoPigment na nadrukach jest odwzorowana niespotykanie szeroka paleta kolorów, uwzględniając dowolny materiał oraz poziom szczegółowości.

Bezpieczeństwo dla użytkownika i środowiska

Używane podczas nadruku tusze na bazie wody – NeoPigment są wolne od metali ciężkich, formaldehydu i alkilofenoloetoksylanów (APE), dzięki czemu są bezpieczne, nietoksyczne i w 100% ulegają biodegradacji. Ponadto skrócenie procesu przygotowania nadruku stawia wykorzystywaną technologię jako najbardziej ekologiczne rozwiązanie druku na rynku. Technologia NeoPigment spełnia najwyższe światowe standardy – Oeko-Tex 100 – bezpieczeństwo nanoszenia nadruku na odzieży dla niemowląt, Global Organic Textiles (GOTS-3V), Residues Standard List (RSL) oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Chemików i Kolorystów Tekstylnych.

Jak wykonywane są nadruki?

Trwałość i gwarancja jakości

Technologia NeoPigment, według której wykonywane są produkty, gwarantuje znacznie większą trwałość nadruku niż maszyny działające na farbach DuPont. Kornit Breeze jest zrobiony od początku z założeniem druku na tekstyliach. Co warto podkreślić – jest to specjalistyczna maszyna przemysłowa, dająca powtarzalną i sprawdzoną jakość wydruków.