Czas realizacji zamówienia

Realizacja zamówienia rozpoczyna się w przypadku przedpłaty od momentu wpływu kwoty zamówienia na nasze konto, a w przypadku przesyłek płatnych za pobraniem od razu, przy czym przy większej ilości zamówień przesyłki przedpłacone są priorytetowo realizowane.

Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 16, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego. W przypadku przesyłek przedpłaconych jeśli opłata za zamówienie wpłynie na konto po godzinie 16, jego realizacja również rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

Dane do przelewu

ArtMedia Arkadiusz Tobiasz
ul. Chełmońskiego 18/2
47-400 Racibórz

Konto bankowe (mBank): 98 1140 2004 0000 3102 7447 1690

Realizacja zamówienia następuje po wpłynięciu środków na konto bankowe. Sesje księgowania przelewów przychodzących w naszym banku (godziny): 12:00, 15:00 i 18:15. Dla zamówień opłaconych po godzinie 16:00, realizacja rozpoczyna się kolejnego dnia roboczego

Czas oczekiwania na zamówienie

Czas oczekiwania na zamówienie do czas realizacji plus czas dostawy. Jest to czas po którym przesyłka powinna trafić do ciebie, a wlicza się tutaj proces przygotowywania produktu jak i wysyłki.

Czas realizacji to w większości przypadków 24 godziny od złożenia zamówienia. W niektórych przypadkach czas ten może zostać wydłużony do 3 dni roboczych. Pragniemy podkreślić, że czas realizacji rozpoczyna się od momentu wpływu płatności za zamówienie na nasze konto, a nie od momentu złożenia zamówienia.

Czas dostawy jest uzależniony od wybranego przewoźnika. Staraliśmy się podać na stronie szacowany czas dostawy oparty na doświadczeniach współpracy z danym przewoźnikiem. Chcemy podkreślić jednak, że wysyłka odbywa się poprzez firmę zewnętrzną i nie mamy wpływu na skrócenie czasu dostawy. Ze swojej strony staramy się, aby czas realizacji był jak najkrótszy i wynosił maksymalnie 24 godziny.